Ke správnému chodu našeho e-shopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

NAŠE AKCE


Vinograf se poněkud vymyká běžné představě o vinném baru či restauraci. Vždy jsme totiž spojovali víno s dalšími aktivitami, které s vínem souvisí, ale jejich podstata je v přidaném zážitku. Takovými aktivitami je především jarní festival vína a hudby Riesling Rocks a podzimní Pinot Swings, skvělé festivaly pod širým nebem konané tradičně na Senovážném náměstí v Praze. Vinografí Tramvaj je oblíbená zábava našich hostů již po několik let. Degustace přímo ve vinici, výlety za vínem, tematické řízené degustace, košty vín z vybraných oblastí atd jsou další příklady toho, co můžete ve Vinografu a s Vinografem zažít.

DEGUSTACE


Vinograf pravidelně pořádá degustace vín pro ty, kdo mají zájem o informace a vzdělávání ve víně. Tyto degustace a přednášky vede šéfsommelierka Klára Kollárová, jejíž znalosti a přívětivý přístup oceňují naši hosté a příznivci po mnoho let, resp. od samého počátku vzniku Vinografu.

VOUCHERY


Máte-li zájem o některý ze zážitků, které Vinograf nabízí, stačí si vyžádat nebo zakoupit voucher, který může posloužit také jako pěkný dárek pro někoho, komu chcete udělat radost stejně jako pro Vaše zaměstnance a obchodní partnery, chcete-li jim poskytnout nějakou zajímavou hodnotu.

ZÁŽITKY V RESTAURACI


Vinograf nabízí z principu a svým založením zážitkovou gastronomii. Už výběr a prezentace vína může být zážitkem, kterým Vás s radostí provedou naši sommelieři.

Excelentním zážitkem je pak pro Vinograf tak typické snoubení jídel a vín, které nabízíme v mnoha formách, od sestavení degustačního talíře a výběru vína k němu až po sofistikovaný degustační produkt Degustet nabízející tři pokrmy a tři vína, které můžete užít tak, jak jsou k sobě spárovány nebo v kombinaci devíti zajímavých chutí.

SNOUBENÍ JÍDLA S VÍNEM


Řecký srpen
Všechna naše jídla i tapas jsou "wine-friendly" umožňující zážitky spojování vín a jídel dle výběru šéfsommelierky Kláry Kollárové a šéfkuchaře Dušana Mackoviče. Každý měsíc pro vás máme připravené tématické měsíční měnu a degustační talíř - degustet. 

DEGUSTET


Degustet je jedinečný zážitek z kuchyně našeho šéfkuchaře Dušana Mackoviče a šéfsommeliérky Kláry Kollárové. Tři chody, tři pečlivě vybraná vína.

ON-LINE ZÁŽITKY


Znáte to. Hledáte víno vhodné pro někoho blízkého nebo na zvláštní příležitost, případně prostě jen potřebujete upřednostnit některé vlastnosti vína které chcete koupit, stojíte před regálem a nevíte kam sáhnout. Ve Vinografu je to snadné, pomůže vždy přítomný sommelier. My však nabízíme tuto službu i on-line, po telefonu či v chatu. Náš Vinný asistent pomůže s výběrem úplně stejně, jako byste se setkali tváří v tvář.

Předplatné

VINNÉ PŘEDPLATNÉ 


Hledáme, abyste mohli objevovat A nejlepší způsob, jak objevovat, je dostat každý měsíc až domů kvalitní vína osobně vybraná naší šéfsommelierkou Klárou Kollárovou.

Darujte předplatné jako dárek nebo odměňte sami sebe.

V každé zásilce obdržíte 6 pečlivě vybraných vín, která nás oslovila svojí kvalitou a výjimečností. Budete první, kdo bude mít možnost ochutnat naše novinky a nemusíte si lámat hlavu s tím, co si vybrat nebo jestli jste dané víno už neměli. Naše vína se neopakují a vybíráme je stejně pečlivě, jako by byla pro nás. Sami si zvolte, jak často vám vína budou chodit. 

VINNÝ ASISTENT


Poradíme s výběrem jako v restauraci.
Nabídneme vám vína od 200 Kč za láhev, stejně jako celý rozsáhlý výběr Vinografu, jak ho znáte z našich barů.

Jsme k dispozici každý pracovní den
9:30 - 18:00

+420 734 492 160
eshop@vinograf.cz

Nová registrace

Máte u nás účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo