Ke správnému chodu našeho e-shopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Vinograf je gastronomický koncept, pro který je určující práce s vínem. V současnosti značka Vinograf představuje tři provozovny v Praze: Vinograf restaurace a vinný bar na Senovážném náměstí, Vinograf v Korunní ulici a Vinoshop, který je prodejnou vína a delikates na Senovážném náměstí.

Vinograf si bere za cíl nabídnout možnost ochutnat a mít zážitek. Máme proto vždy spoustu vín na skleničku, skvělou nabídku sýrů a uzenin i pokrmů teplé kuchyně, příjemný erudovaný personál a přátelskou atmosféru. Ve Vinografu neustále hledáme, ochutnáváme, zkoumáme a sledujeme, co se ve světě vína děje. Můžeme říct, že:

My hledáme, abyste Vy mohli objevovat.

Naše mise je otevírat svět vína, být hraví a tvořiví profesionálové, bez předsudků, s respektem k vínu, být měřítkem pro vinné bary v ČR. Snoubíme chutě vína a jídla. Ve Vinografu najdete všechny krásy vína na jednom místě.

V tom, co děláme, nejsme extrémní a agresivní, jsme ve víně přátelští. Naše vize je být nejlepším místem v ČR pro objevování vína, být ekonomicky efektivní a stabilní a rozšiřovat naše působení do dalších lokalit při ekonomické návratnosti prostředků.

KDO JSME?

MARTIN SMEJKAL

Manager barů

KLÁRA KOLLÁROVÁ

Šéf sommeliérka

DUŠAN MACKOVIČ

Šéfkuchař

FILIP BUREŠ

Kuchař

VINOGRAF SENOVÁŽNÉ NÁMĚSTÍ

Senovážné náměstí 23
110 00 Praha 1
Po - Pá 11:30 - 24:00

senovazne@vinograf.cz
+420 214 214 681


Vinný bar na Senovážném náměstí je vlajkovou lodí značky. Snoubí v sobě vše, co Vinograf chce být: dobrou službou zákazníka milujícího kvalitní víno a jídlo v gastronomicky kulturním prostředí.

Je to vinný bar a restaurace v jednom, nabízí okolo 1000 druhů vín, které si můžete na stůl objednat, téměř každé z těchto vín si můžete dát na skleničku. Každý den si tak můžete dopřát zážitek kombinace jakéhokoli vína s naší „wine friendly“ kuchyní, která pod taktovkou a s invencí šéfkuchaře Dušana a šéfsommelierky Kláry nabízí komplexní gastronomický zážitek.

A samozřejmě třeba i jen nenáročné posezení u stolu s přáteli či obchodním partnerem, jak je každému zrovna po chuti. Každý si u nás může najít to své.   

Potřebujete uspořádat firemní akci nebo večírek? Napište nám!

VINOGRAF KORUNNÍ

Korunní 21
120 00 Praha 2

korunni@vinograf.cz
+ 420 604 705 730


Vinný bar Vinograf v Korunní ulici č. 21 spojuje to, co je pro víno tak typické: posezení a sklep.

Ten v Korunní navíc patří k tomu nejlepšímu, co v Praze najdete. Můžete tak přijít jen na skleničku a užít si jednoduchý, byť skvěle postavený sýrový či uzeninový talíř, můžete však také prožít sofistikovaný zážitek ve špičkově vybaveném sklepě vhodném pro setkání přátel, soukromé či pracovní oslavy a našim cateringem podpořené akce, přednášky a prezentace všeho druhu. 

VINOSHOP

Senovážné náměstí 6
110 00 Praha 1

Po - Pá 9:30 - 18:00

eshop@vinograf.cz
+ 420 604 705 730


Jsme přesvědčeni, že gastronomický zážitek nemá skončit odchodem z restaurace. My sami jej rádi přenášíme do svých domovů a jsme přesvědčeni, že domácí vaření musí být založeno na kvalitních surovinách a produktech.

V našem Vinoshopu si proto sebou zakoupíte nejen víno, ale i delikatesy a jedinečné produkty pocházející z naší kuchyně. Vinoshop na Senovážném náměstí navíc nabízí rozsáhlou ochutnávku vín z portfolia vinografího eshopu. 

Nová registrace

Máte u nás účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo