Vinograf je gastronomický koncept práce s vínem založený na zážitku. Jsme profesionálové, a to v našem pojetí znamená dobrou službu jakémukoli zákazníkovi, ať už je to odborník, nadšený amatér nebo naopak víno nezná. Ke každému přistupujeme s pokorou a respektem, víno nás baví a rádi jeho svět otevíráme ostatním. Vinograf, to jsou jsou vinné bary, restaurace, sklep, obchod s vínem a delikatesami, vinný e-shop a aktivity s vínem jako např. festivaly vína a hudby, degustační programy, dále služby osobního sommeliera, vinného asistenta. Vinograf nabízí zážitky teplé wine friendly kuchyně založené na snoubení vína a jídla.

Vinograf nabízí na tisíc vín z celého světa, z nichž kterékoli můžete ochutnat na skleničku, k němu skvělou nabídku sýrů a uzenin podávanou příjemným erudovaným personálem v přátelské atmosféře. My ve Vinografu neustále hledáme, ochutnáváme, zkoumáme a sledujeme, co se ve světě vína děje, abyste jej vy mohli objevovat.

VINOGRAF SENOVÁŽNÉ NÁMĚSTÍ

Senovážné náměstí 23
110 00 Praha 1
Po - Pá 11:30 - 00:00
So 17:00 - 00:00

senovazne@vinograf.cz
+420 214 214 681


Vinný bar na Senovážném náměstí je vlajkovou lodí značky. Snoubí v sobě vše, co Vinograf chce být: dobrou službou zákazníka milujícího kvalitní víno a jídlo v gastronomicky kulturním prostředí.

Je to vinný bar a restaurace v jednom, nabízí okolo 1000 druhů vín, které si můžete na stůl objednat, téměř každé z těchto vín si můžete dát na skleničku. Každý den si tak můžete dopřát zážitek kombinace jakéhokoli vína s naší „wine friendly“ kuchyní, která pod taktovkou a s invencí šéfkuchaře Dušana a šéfsommelierky Kláry nabízí komplexní gastronomický zážitek.

A samozřejmě třeba i jen nenáročné posezení u stolu s přáteli či obchodním partnerem, jak je každému zrovna po chuti. Každý si u nás může najít to své.   

Potřebujete uspořádat firemní akci nebo večírek? Napište nám!

VINOGRAF KORUNNÍ

Korunní 21
120 00 Praha 2
Ne - Po Zavřeno
Út - So 16:00 - 00:00

korunni@vinograf.cz
+ 420 604 705 730

Vinný bar Vinograf v Korunní ulici č. 21 spojuje to, co je pro víno tak typické: posezení a sklep.

Ten v Korunní navíc patří k tomu nejlepšímu, co v Praze najdete. Můžete tak přijít jen na skleničku a užít si jednoduchý, byť skvěle postavený sýrový či uzeninový talíř, můžete však také prožít sofistikovaný zážitek ve špičkově vybaveném sklepě vhodném pro setkání přátel, soukromé či pracovní oslavy a našim cateringem podpořené akce, přednášky a prezentace všeho druhu. 

VINOSHOP

Senovážné náměstí 6
110 00 Praha 1

Po - Pá 10:00 - 18:00
So 10:00 - 17:00
Ne zavřeno

eshop@vinograf.cz
+ 420 604 705 730

Jsme přesvědčeni, že gastronomický zážitek nemá skončit odchodem z restaurace. My sami jej rádi přenášíme do svých domovů a jsme přesvědčeni, že domácí vaření musí být založeno na kvalitních surovinách a produktech.

V našem Vinoshopu si proto sebou zakoupíte nejen víno, ale i delikatesy a jedinečné produkty pocházející z naší kuchyně. Vinoshop na Senovážném náměstí navíc nabízí rozsáhlou ochutnávku vín z portfolia vinografího eshopu. 

KDO JSME?

DANA MALÁKOVÁ

Managerka korunní

KLÁRA KOLLÁROVÁ

Hlavní sommelierka

DUŠAN MACKOVIČ

Šéfkuchař

FILIP BUREŠ

Kuchař

Nová registrace

Máte u nás účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo