Vinograf je gastronomický koncept práce s vínem založený na zážitku. Jsme profesionálové, a to v našem pojetí znamená dobrou službu jakémukoli zákazníkovi, ať už je to odborník, nadšený amatér nebo naopak víno nezná. Ke každému přistupujeme s pokorou a respektem, víno nás baví a rádi jeho svět otevíráme ostatním. Vinograf, to jsou jsou vinné bary, restaurace, sklep, obchod s vínem a delikatesami, vinný e-shop a aktivity s vínem jako např. festivaly vína a hudby, degustační programy, dále služby osobního sommeliera, vinného asistenta. Vinograf nabízí zážitky teplé wine friendly kuchyně založené na snoubení vína a jídla.

Vinograf nabízí na tisíc vín z celého světa, z nichž kterékoli můžete ochutnat na skleničku, k němu skvělou nabídku sýrů a uzenin podávanou příjemným erudovaným personálem v přátelské atmosféře. My ve Vinografu neustále hledáme, ochutnáváme, zkoumáme a sledujeme, co se ve světě vína děje, abyste jej vy mohli objevovat.

VINOGRAF SENOVÁŽNÉ NÁMĚSTÍ

ZAVŘENO Z DŮVODU REKONSTRUKCE

Senovážné náměstí 23
110 00 Praha 1


senovazne@vinograf.cz
+420 214 214 681


Vinný bar na Senovážném náměstí je vlajkovou lodí značky. Snoubí v sobě vše, co Vinograf chce být: dobrou službou zákazníka milujícího kvalitní víno a jídlo v gastronomicky kulturním prostředí.

Je to vinný bar a restaurace v jednom, nabízí okolo 1000 druhů vín, které si můžete na stůl objednat, téměř každé z těchto vín si můžete dát na skleničku. Každý den si tak můžete dopřát zážitek kombinace jakéhokoli vína s naší „wine friendly“ kuchyní, která pod taktovkou a s invencí šéfkuchaře Dušana a šéfsommelierky Kláry nabízí komplexní gastronomický zážitek.

A samozřejmě třeba i jen nenáročné posezení u stolu s přáteli či obchodním partnerem, jak je každému zrovna po chuti. Každý si u nás může najít to své.   

Potřebujete uspořádat firemní akci nebo večírek? Napište nám!

VINOGRAF KORUNNÍ

Korunní 21
120 00 Praha 2


korunni@vinograf.cz
+ 420 604 705 730

Ve vinném baru Vinograf na Korunní ulici 21, naleznete pro milovníky vín ideální propojení barového provozu a nádherného sklepa, možná jednoho z nejhezčích v celé Praze. Můžete tak přijít třeba jen na skleničku a užít si jí spolu se skvěle napárovaným jídlem, nebo prožít unikátní zážitek z vinné degustace, soukromého večírku, či jakékoliv podobné akce dle vašich požadavků, pořádané v našem sklepě, která může být, dle Vašeho přání, doplněna také naším skvělým vinografím cateringem.

VINOSHOP

Senovážné náměstí 6
110 00 Praha 1


eshop@vinograf.cz
+ 420 604 705 730

Jsme přesvědčeni, že gastronomický zážitek nemá skončit odchodem z restaurace. My sami jej rádi přenášíme do svých domovů a jsme přesvědčeni, že domácí vaření musí být založeno na kvalitních surovinách a produktech.

V našem Vinoshopu si proto sebou zakoupíte nejen víno, ale i delikatesy a jedinečné produkty pocházející z naší kuchyně. Vinoshop na Senovážném náměstí navíc nabízí rozsáhlou ochutnávku vín z portfolia vinografího eshopu. 

VINOGRAF OSTRAVA

Nádražní 45
702 00 Ostrava


ostrava@vinograf.cz
+420 555 333 463

Zbrusu nový Vinograf, který má zatím dlouholetou tradici v našem hlavním městě, najdete nyní také v Ostravě na adrese Nádražní 45.

 I zde najdete pro Vinograf typický pestrý a široký výběr vín, jak od nás z Čech, tak samozřejmě také za zahraničí, pečlivě vybraných našimi sommeliery a skvělou obsluhu. Kromě klasického barového provozu jistě uvítáte také nabídku vín k nákupu s sebou a degustační místnost, která může sloužit ke konání různých soukromých akcí a večírků a ve které se v budoucnu budou konat také pravidelné degustace.

Jelikož k vínu jistě patří také dobré jídlo, připravili jsme pro Vás výběr různých sýrů, uzenin a delikates, které se s vínem dají krásně párovat.

Těšíme se na vaši návštěvu! Váš ostravský Vinograf.

KDO JSME?

PAVEL TREŠL

Provozní ředitel

DANA PÝCHOVÁ

Managerka korunní

DUŠAN MACKOVIČ

Šéfkuchař

KLÁRA LANGOVÁ

Sommelier

Nová registrace

Máte u nás účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo