Ke správnému chodu našeho e-shopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Vinograf je gastronomický koncept práce s vínem založený na zážitku. Jsme profesionálové, a to v našem pojetí znamená dobrou službu jakémukoli zákazníkovi, ať už je to odborník, nadšený amatér nebo naopak víno nezná. Ke každému přistupujeme s pokorou a respektem, víno nás baví a rádi jeho svět otevíráme ostatním. Vinograf, to jsou jsou vinné bary, restaurace, sklep, obchod s vínem a delikatesami, vinný e-shop a aktivity s vínem jako např. festivaly vína a hudby, degustační programy, dále služby osobního sommeliera, vinného asistenta. Vinograf nabízí zážitky teplé wine friendly kuchyně založené na snoubení vína a jídla.

Vinograf nabízí na tisíc vín z celého světa, z nichž kterékoli můžete ochutnat na skleničku, k němu skvělou nabídku sýrů a uzenin podávanou příjemným erudovaným personálem v přátelské atmosféře. My ve Vinografu neustále hledáme, ochutnáváme, zkoumáme a sledujeme, co se ve světě vína děje, abyste jej vy mohli objevovat.

KDO JSME?

DANA MALÁKOVÁ

Managerka korunní

KLÁRA KOLLÁROVÁ

Šéf sommeliérka

DUŠAN MACKOVIČ

Šéfkuchař

FILIP BUREŠ

Kuchař

VINOGRAF SENOVÁŽNÉ NÁMĚSTÍ

Senovážné náměstí 23
110 00 Praha 1
Po - Pá 11:30 - 22:00
So 17:00 - 22:00

senovazne@vinograf.cz
+420 214 214 681


Vinný bar na Senovážném náměstí je vlajkovou lodí značky. Snoubí v sobě vše, co Vinograf chce být: dobrou službou zákazníka milujícího kvalitní víno a jídlo v gastronomicky kulturním prostředí.

Je to vinný bar a restaurace v jednom, nabízí okolo 1000 druhů vín, které si můžete na stůl objednat, téměř každé z těchto vín si můžete dát na skleničku. Každý den si tak můžete dopřát zážitek kombinace jakéhokoli vína s naší „wine friendly“ kuchyní, která pod taktovkou a s invencí šéfkuchaře Dušana a šéfsommelierky Kláry nabízí komplexní gastronomický zážitek.

A samozřejmě třeba i jen nenáročné posezení u stolu s přáteli či obchodním partnerem, jak je každému zrovna po chuti. Každý si u nás může najít to své.   

Potřebujete uspořádat firemní akci nebo večírek? Napište nám!

VINOGRAF KORUNNÍ

Korunní 21
120 00 Praha 2
Ne - Po Zavřeno
Út - So 16:00 - 22:00

korunni@vinograf.cz
+ 420 604 705 730

Vinný bar Vinograf v Korunní ulici č. 21 spojuje to, co je pro víno tak typické: posezení a sklep.

Ten v Korunní navíc patří k tomu nejlepšímu, co v Praze najdete. Můžete tak přijít jen na skleničku a užít si jednoduchý, byť skvěle postavený sýrový či uzeninový talíř, můžete však také prožít sofistikovaný zážitek ve špičkově vybaveném sklepě vhodném pro setkání přátel, soukromé či pracovní oslavy a našim cateringem podpořené akce, přednášky a prezentace všeho druhu. 

VINOSHOP

Senovážné náměstí 6
110 00 Praha 1

Po - Pá 9:30 - 18:00
So 10:00 - 17:00
Ne zavřeno

eshop@vinograf.cz
+ 420 604 705 730

Jsme přesvědčeni, že gastronomický zážitek nemá skončit odchodem z restaurace. My sami jej rádi přenášíme do svých domovů a jsme přesvědčeni, že domácí vaření musí být založeno na kvalitních surovinách a produktech.

V našem Vinoshopu si proto sebou zakoupíte nejen víno, ale i delikatesy a jedinečné produkty pocházející z naší kuchyně. Vinoshop na Senovážném náměstí navíc nabízí rozsáhlou ochutnávku vín z portfolia vinografího eshopu. 

Nová registrace

Máte u nás účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo