VINOGRAF KORUNNÍ

Ve vinném baru Vinograf v Korunní ulici 21 jsme propojili moderní bar s nádherným cihlovým sklepem. To je ideální prostředí pro milovníky vín, jako jste vy. Můžete přijít jen na skleničku a užít si ji se skvěle spárovaným jídlem, ale také si můžete odnést nezapomenutelné zážitky z vinné degustace nebo soukromého večírku. V našem sklepě pro vás rádi uspořádáme akce dle vašich požadavků, které na přání rádi doplníme originálním vinografím cateringem.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Nejlépe k nám přijeďte městskou hromadnou dopravou, ať si můžete dát skleničku vína. Kousek od Vinografu je zastávka tramvaje Korunní, Náměstí Míru, nebo metro linek =A= Náměstí Míru.

TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE

VINOGRAF KORUNNÍ

Korunní 21
120 00 Praha 2
korunni@vinograf.cz
+420 226 633 395

OTEVÍRACÍ DOBA

BAROVÁ JÍDLA

Ve vinném baru na Korunní pro vás připravujeme talíře sýrů a uzenin a z teplé kuchyně si můžete dát alsaský koláč Tarte flambée, které pravidelně obměňujeme.

Respektujeme sezónnost a pečlivě vybíráme lokální suroviny.

Ať už si z naší nabídky vyberete cokoli, naši sommelieři vám rádi poradí a vyberou, to co se nejlépe hodí k vínu, na které zrovna máte vy chuť.

VINNÝ LÍSTEK

U nás si můžete vybrat z vín po skleničce i v lahvi. Momentálně pro vás máme na výběr z 200 vín. Najdete u nás vína nejen z Čech a Moravy, ale i z celého světa.

Coravin je unikátní přístroj, který nám umožňuje udržet víno v dobré kondici i dlouho poté, co si z lahve dáte první skleničku. Díky této technologii můžete ochutnat jakékoliv víno bez nutnosti ho reálně otevřít a v krátkém čase dopít.

Nová registrace

Máte u nás účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo