Ke správnému chodu našeho e-shopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Herůfek, čokoláda Mission Zero 2019, Belize, BIO

115 Kč
Vč. DPH

Čokoládovna Herufek je malá rodinná firma, která vznikla z čisté lásky k čokoládě. Z pouhého koníčku se postupně stal světově oceňovaný produkt, který si nyní můžete pořídit i u nás. Pro výrobce jsou velice důležité především transparentnost a otevřenost, slušnost, trvalá udržitelnost a ekologický přístup ve výrobě a v neposlední řadě také propojení farmářů a konečných zákazníků v podobě výběru těch nejlepších kakaových bobů a ostatních surovin. Čokoládu Herůfkovi vyrábí od základu, to znamená přímo z kakaových bobů, které nakupují od farmářů z různých koutů světa, s kterými navázali úzké přátelské vztahy, což je v Čechách poměrně unikátní postup. 

Počet
Skladem

 

Ověřeno našimi sommeliéry

 

Rychlé dodání

 

Poraďte se s naším vinným asistentem

50 gr

Herůfek, Čokoláda tmavá 70% single origin Maya Mountain Cacao #MissionZero 2019 BIO

Čokláda má lehkou oříškovou chuť s jemnou kyselinkou v dochuti. Boby na její výrobu pluly na plachetnici ze středoamerické Belize. Unikátní projekt ohleduplný k životnímu prostředí s návratem k tradici a ke kořenům výroby čokolády. V rámci projektu #MissionZero na plachetnici Avontuur připluly kakaové boby z Belize od místních farmářů. V rámci tohoto unikátního projektu, kde se mimo boby plavila také káva, rum a víno, chtějí Herůfkovi poukázat na možnost masivnějšího využití dopravních plavidel, které nemají negativní dopad na životní prostředí.

Nová registrace

Máte u nás účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo