Ke správnému chodu našeho e-shopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Herůfek, čokoláda Peru BIO

115 Kč
Vč. DPH

Čokoládovna Herufek je malá rodinná firma, která vznikla z čisté lásky k čokoládě. Z pouhého koníčku se postupně stal světově oceňovaný produkt, který si nyní můžete pořídit i u nás. Pro výrobce jsou velice důležité především transparentnost a otevřenost, slušnost, trvalá udržitelnost a ekologický přístup ve výrobě a v neposlední řadě také propojení farmářů a konečných zákazníků v podobě výběru těch nejlepších kakaových bobů a ostatních surovin. Čokoládu Herůfkovi vyrábí od základu, to znamená přímo z kakaových bobů, které nakupují od farmářů z různých koutů světa, s kterými navázali úzké přátelské vztahy, což je v Čechách poměrně unikátní postup.

Počet
Skladem

 

Ověřeno našimi sommeliéry

 

Rychlé dodání

 

Poraďte se s naším vinným asistentem

50g

Herůfek, Čokoláda tmavá 72% single origin Chililique BIO | LIMITED EDITION PERU

Single origin čokoláda z kakaových bobů z Peru, má květinově ovocnou chuť s mírnou kyselinkou a s dochutí černého čaje. Jedná se o velmi výraznou čokoládu, vyrobenou z kakaových bobů, které se pěstují v kopcích kolem oblasti Chililique v severní části Peru. Kakaové boby jsou zpracovány organizací Norandino a jsou pěstovány místním sdružením farmářů, které z poloviny tvoří ženy, což je v Peru neobvyklé. Možná právě díky této skutečnosti a spolu v kombinaci s výbornými klimatickými podmínkami patří toto kakao k velmi vyhledávaným na trhu.

Nová registrace

Máte u nás účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo