Ke správnému chodu našeho e-shopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Herůfek, čokoláda Guatemala BIO

115 Kč
Vč. DPH

Čokoládovna Herufek je malá rodinná firma, která vznikla z čisté lásky k čokoládě. Z pouhého koníčku se postupně stal světově oceňovaný produkt, který si nyní můžete pořídit i u nás. Pro výrobce jsou velice důležité především transparentnost a otevřenost, slušnost, trvalá udržitelnost a ekologický přístup ve výrobě a v neposlední řadě také propojení farmářů a konečných zákazníků v podobě výběru těch nejlepších kakaových bobů a ostatních surovin. Čokoládu Herůfkovi vyrábí od základu, to znamená přímo z kakaových bobů, které nakupují od farmářů z různých koutů světa, s kterými navázali úzké přátelské vztahy, což je v Čechách poměrně unikátní postup. Herůfek, Čokoláda tmavá 70% single origin Lachuá BIO GUATEMALA

Počet
Skladem

 

Ověřeno našimi sommeliéry

 

Rychlé dodání

 

Poraďte se s naším vinným asistentem

50gramů

Jedná se o Single origin čokoláduz bobů z oblasti Lachuá v Guatemale. Svěží tmavá čokoláda s ovocnými tóny a mírnou kyselinkou v dochuti. Kakaové boby se pěstují v oblasti národního parku kolem velkého jezera Laguna Lachuá. Tato oblast je domovem původních mayských obyvatel kmene Q’eqchi’ a pro většinu z nich je pěstování a prodej kakaových bobů zdrojem obživy. O dohled nad prémiovou kvalitou bobů, farmářskou praxí a férový způsob odměňování farmářským asociacím se stará organizace Cacao Verapaz.

Nová registrace

Máte u nás účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo