Degustace Champagne

3 264 Kč

Kdy: 20. 9. 2022, 18:00
Kde: Korunní 21, Praha 2

Ani v roce 2022 nás neminou oblíbené degustační večery ve Vinografu. Tentokrát nás čeká série degustací zaměřených na konkrétní francouzské vinařské regiony a jejich hlubší poznání. K důkladnému prozkoumání každého regionu a dokonalému vychutnání všech degustovaných vín nám jistě napomůže také vyladěné párování, které vzešlo z Klářiny spolupráce s naším šéfkuchařem Dušanem Mackovičem. 

Třetí francouzská degustace nás přenese do všemi milované oblasti Champagne. Je skoro zázrak, že právě tady dokázal Dom Pérignon objevit kouzlo šumivých vín vyráběných mícháním různých cuvée a  zrajících v lahvi (ač nutno říci, že nějaká šumivá vína už se vyráběla i dříve), protože se zároveň jedná o nejlepší možný terroir na celém světě pro výrobu tohoto druhu vín. To snad ani nemůže být náhoda! A tak se zrodilo hvězdné šampaňské, pro mnohé láska opravdu na celý život. 

Pokud ho milujete stejně jako my nebo si přejete zasvětit do širokého spektra jeho stylů a chutí, rozhodně nepromeškejte tuto vzácnou příležitost. 

Vedle samotného šampaňského se jako vždy můžete těšit na skvělé párování s jídly, která jeho delikátní chuť dokáží ještě o stupínek pozvednout. 

Počet
Skladem

  Osobní odběr

Vyzvednutí v našem kamenném obchodě na Praze 1.

  Expresní doručení po Praze

Doručení každý všední den do tří hodin od objednání za 149 Kč.

  Doručení po celé České republice

Doručení po celé ČR za 149 Kč.

  Doprava zdarma

Doručení zdarma při nákupu nad 2500 Kč.

  • Trio ústřic – Fine de Claire, Gillardeau & Oysrí
  • Smažené korejské kuře
  • Amuse-bouche – slaný popcorn & chipsy s lanýžem
  • Celerové risotto, Parmigiano Reggiano
  • Coulommiers & tvarohové sušenky
  • Amuse-bouche – Biscuit rose de Reims

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT


Nová registrace

Máte u nás účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo