Vinograf může být váš! Všechny naše barové prostory je možné si pronajmout na soukromé akce, ať už se jedná o firemní večírek, tiskovou konferenci nebo oslavu narozenin. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoliv dotazy nebo požadavky!

VINOGRAF SENOVÁŽNÉ

Vinný bar na Senovážném náměstí je vlajkovou lodí značky. Snoubí v sobě vše, čím chce Vinograf být: dobrou službou zákazníkovi, který miluje kvalitní víno a jídlo v gastronomicky kulturním prostředí. Je to vinný bar a restaurace v jednom, nabízí okolo 1 000 druhů vín, které si můžete objednat na stůl, téměř každé z těchto vín si můžete dát na skleničku. Každý den si tak můžete dopřát zážitek kombinace jakéhokoli vína s naší „wine friendly“ kuchyní, která pod taktovkou a s invencí šéfkuchaře Dušana a hlavní sommelierky Kláry nabízí komplexní gastronomický zážitek. Samozřejmě si můžete užít třeba i jen nenáročné posezení u stolu s přáteli či obchodním partnerem, jak je každému zrovna po chuti. Každý si u nás najde to své.

VINOGRAF NA KORUNNÍ

Vinný bar Vinograf v Korunní ulici č. 21 spojuje to, co je pro víno tak typické: posezení a sklep. Ten v Korunní navíc patří k tomu nejlepšímu, co v Praze najdete. Můžete tak přijít jen na skleničku a užít si skvěle postavený, byť jednoduchý sýrový či uzeninový talíř, můžete však také prožít sofistikovaný zážitek ve špičkově vybaveném sklepě vhodném pro setkání přátel, soukromé či pracovní oslavy a naším cateringem podpořené akce, přednášky a prezentace všeho druhu.

Nová registrace

Máte u nás účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo