Ke správnému chodu našeho e-shopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Veuve Clicquot Yellow Label

1 250 Kč
Vč. DPH

Díky spolupráci s Moët Hennessy dostanete k šampaňskému Veuve Clicquot Yellow Label brut 0,75 l  jako dárek 2 skleničky Veuve Clicquot. Jejich správný tvar zajistí, že aroma se dostačně rozvine a přitom ze sklenice nevyprchá, takže si můžete vychutnat každý doušek.

Yellow Label brut Champagne je nejznámějším a také nejprodávanějším vínem vinařství Veuve Clicquot. Díky bohatým zásobám rezervních vín, které si vinařství drží, si je toto víno schopné udržovat konstantně vysokou kvalitu. Jedná se o blend 30-45 % rezervních vín s víny určitého ročníku z až 60 různých cru. Přes 50 % tvoří vždy odrůda Pinot Noir, která dává vínu strukturu, doplněná odrůdami Chardonnay, dodávající eleganci, a Meunier, poskytující vínu tělo. Víno zraje 3 roky na lahvi v typických křídových sklepích. Kouzlo Yellow Label stojí především na jeho perfektně vybalancované síle a jemnosti, spolu s výrazným aroma a dostatkem svěžesti. Ve víně ucítíme klasické toastové tóny doplněné ovocnou vůní broskví a hrušek s lehkým dotekem vanilky. 

Počet
Vyprodáno

 

Ověřeno našimi sommeliéry

 

Rychlé dodání

 

Poraďte se s naším vinným asistentem

Veuve Clicquot

Parametry

Typ vína
šumivé víno
Země původu
Francie
Odrůda
Chardonnay
Vinařský region
Champagne
Stuktura chuti
Jemné
Krémové
šťavnaté
Sladkost
Suché
Charakter vína
Středně plné
Aromatický profil
Květinové
Minerální
Ovocné
Objem
0.75
Alkohol
12.00
Vinifikace
SEkundární fermentaci v lahvi , kde zraje 3 roky
Archivace
Až 3 roky
Cenové rozpětí
400 Kč a více

Nová registrace

Máte u nás účet?
Přihlásit se nebo Resetovat heslo